Jinan Jia Ge Biyolojik Teknoloji Co, Ltd

   

Profesyonel steroid tozları, orallar ve enjektabl, peptidler, SARM'ler, lokal anestezi vb üreticisi.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Kazanç Kas İçin Ham Steroid Toz Dynabolon Nandrolone Undecylate

Sertifika
iyi kalite testosteron anabolik steroid satış için
iyi kalite testosteron anabolik steroid satış için
Her zaman olduğu gibi paket aldım, her şey mükemmelleşti, ürün size olan bütün mükemmelmiş gibi görünüyor. Teşekkürler.

—— Tony

Gerçekten harikasın Bu işlemle ilgili her şey olağanüstü. Ayrıntılı e-postalar. Nakliye, paketleme, toz kalitesi

—— Akram

Merhaba, Vivian, ürününüz için çok teşekkür ederim, bana yardımcı oluyor.

—— Frank

Ben sohbet şimdi

Kazanç Kas İçin Ham Steroid Toz Dynabolon Nandrolone Undecylate

Çin Kazanç Kas İçin Ham Steroid Toz Dynabolon Nandrolone Undecylate Tedarikçi
Kazanç Kas İçin Ham Steroid Toz Dynabolon Nandrolone Undecylate Tedarikçi Kazanç Kas İçin Ham Steroid Toz Dynabolon Nandrolone Undecylate Tedarikçi

Büyük resim :  Kazanç Kas İçin Ham Steroid Toz Dynabolon Nandrolone Undecylate

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: JNJG
Sertifika: USP BP SGS KOSHER
Model numarası: 862-89-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 1kg / Folyo Çanta veya gereği olarak
Teslim süresi: 12 saat içinde sonra ödeme
Ödeme koşulları: TT, para Gram, Western Union, Bitcoin
Yetenek temini: 500kg / haftalık
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 862-89-5 MF: C29H46O3
MW: 442.68 EINECS: 212-729-3
Görünüm: Beyaz kristal toz Kullanım: Bina kas, yağ ve kazanıyor gücü yanan

Kazanç Kas İçin Ham Steroid Toz Dynabolon Nandrolone Undecylate

Temel Infor ------ Nandrolone Undecylate

Ürün adı

Nandrolone Undecylate

Eşanlamlı sözcük

Dynabolon; Nandrolone Undecanoate;

Nandrolone Undeylate

CAS

862-89-5

MF

C29H46O3

MW

442,68

EINECS

212-729-3

Görünüm

Beyaz kristal toz

sınıf

İlaç notu

kullanım

Kas inşa etmek, yağ yakmak ve güç kazanmak

Adedi

10G

Nandrolone undecanoate Açıklama:

Dynabolon, çok büyük Undekanoat estere bağlı aktif steroidal hormon Nandrolon'dan oluşan bir zamanlar popüler bir anabolik steroiddir. Nandrolone Decanoate (Deca Durabolin) 'a çok benzeyen Dynabolon'un undekanoat esteri, daha uzun süre kalıcı bir terapötik pencere temin ederek biraz daha büyüktür. Bununla birlikte, terapötik tedavi planlarında popüler bir steroid ve performans arttırıcı sporcular arasındayken, Dynabolon artık piyasada değildir.

Bu özel bileşik, organonun testosteron preparasyonu Andriol için kullandığı aynı ester olan nandrolone undecanoate'dir. Burada bileşik açıkça oral uygulama için amaçlanmamıştır, bunun yerine, tasarım, uzun etkili, yağ bazlı bir enjekte edilebilir.

Nandrolone undecylate, kaliteli, uzun süreli kas kazancı üreten etkili bir bileşiktir. Bunun nedeni ilacın nispeten uzun yarı ömrüdir (yaklaşık 8 gün). Kullanıcılar, en büyük yan etkinin su tutma özelliği olan hafif yan etkileri bildirmektedir.

Nandrolone undekanoat Uygulama:

Nandrolone undecanoate, yoğun cerrahi, ciddi travma veya kronik enfeksiyon veya kilo alımı ile sonuçlanan diğer vakalardan sonra kilo alımını uyarmak için kullanılır. Kortikosteroidlerle uzun süreli tedavinin neden olduğu kas kitlesini arttırmak ve osteoporoz ile ilişkili kemik ağrısını azaltmak için de kullanılabilir. Kas kütlesindeki artış ve kuvvet, doku ve eklemlerdeki su tutulumuna bağlıdır. Reçetesiz olarak da elde edilebilen bir ilaçtır.

Nandrolone undecanoate kullanır:

Nandrolone undekanoat, kısa etkili Nandrolone Decanoate (Deca-Durabolin) gibi, anabolik steroid nandrolonun enjekte edilebilir bir şeklidir, dayanıklılık ve "yüksek kalite" kütlesi (sabit kalma olasılığı daha yüksek olan yağsız kitle) elde etmek için kullanılmıştır. sonrası ilaç kullanımı). Bu ilacın temel maddesi anabolik steroid nandrolon'dur. Burada uygulanan ester, dekanoattan daha uzun bir karbon atomudur ve sonuç olarak, enjeksiyon bölgesinde çok daha uzun süreli kalıcı bir ilaç yatağı oluşturur. Nandrolone undecylate, kaliteli, uzun süreli kas kazancı üreten etkili bir bileşiktir.

Bu, ilacın nispeten uzun yarılanma ömründen (yaklaşık 18 gün) kaynaklanır. Daha uzun bir terapötik pencere olmadan, nandrolone undecanoate, her 1 ila 2 haftada bir, yavaş hareket eden doğasını yansıtan, rahatça enjekte edilebilir. Sporcular ve vücut geliştiriciler tarafından, en az östrojenik veya androjenik yan etkilerle yağsız kitlelerdeki yavaş sabit kazanımları destekleme kabiliyeti bir kez daha tercih edildi.

Nandrolone Undecanoate, doğal olarak oluşan steroid testosteronuna benzer, insan yapımı bir steroiddir. Nandrolone Undecanoate, yoğun cerrahi, kronik enfeksiyon veya ağır travma sonrası kilo alımını desteklemek için kullanılır ve diğer durumlarda yetersiz kilo alımı veya bakım ile sonuçlanır. Nandrolone Undecanoate, kortikosteroidlerle tedaviden kaynaklanan kas kaybını azaltmak ve osteoporoz ile ilişkili kemik ağrısını azaltmak için de kullanılır.

Yönetim ve Dozaj:

Yukarıda belirtildiği gibi, nandrolone undecanoate, enjeksiyon şeklinde gelen bir ilaçtır. 2 ml'lik bir enjeksiyon 2 ampule eşittir, çünkü her bir ampul 1 ml'de 80.5 mg nandrolon dekanoat içerir. Nandrolone undecanoate, nandrolone decanoate'den daha kısa bir yaşam süresine sahiptir. Kullanımı tam olarak belirtilen şekilde izleyin. İstenen sonuçları elde etmek için protein ve kalorilerde yüksek bir diyetin takip edilmesi önemlidir.

Başka herhangi bir bilgi için, hastalara bir doktora danışarak gerekli danışmanlığı almaları önerilir. Nandrolone undecanoate dozu, ilacın tıbbi durumu ve toleransı göz önüne alınarak ayrı ayrı ayarlanır. Bu nedenle, özel tıbbi durumunuz için doğru reçete almak için bir hekime başvurun. Nandrolone undecanoate çoğunlukla haftada iki kez enjekte edilir. Minimum dozaj haftada 2 ml'dir. Bu ilaç çoğunlukla sporcular tarafından kullanıldığı için, 4 ml'lik haftalık dozaj istenen sonuçlara ulaşmak için yeterlidir. Daha yüksek dozlar, yan etkilerin insidansını arttırır. Kadınlarda virilizasyon semptomlarını önlemek için haftada 1 ml'lik bir doz önerilir.

Nandrolone Undecylate nasıl çalışır?

1. Doğal olarak oluşan steroid testosteronuna benzer şekilde, Nandrolone Undecanoate insan yapımı bir steroiddir.

2. Uygulanan ester Nandrolone Undecylate, dekanoattan daha uzun bir karbon atomudur ve sonuç olarak enjeksiyon bölgesinde çok daha uzun süreli kalıcı bir ilaç yatağı oluşturur.

3. Nandrolone Undecylate, kortikosteroidlerle tedaviden kaynaklanan kas kaybını azaltmak ve osteoporoz ile ilişkili kemik ağrısını azaltmak için kullanılır.

4. Nandrolone Undecylate ayrıca, geniş cerrahi, kronik enfeksiyon veya ağır travma sonrası kilo alımını desteklemek için ve diğer durumlarda yetersiz kilo alımı veya bakım ile sonuçlanır.


Nandrolone Undecylate nasıl kullanılır? ve yarı ömür nasıl?

1. Nandrolone Undecylate genellikle hızlı ve sert kasları yapmak için vücut geliştiriciler tarafından seçilir. Ayrıca hem kesme hem de hacim çevriminde kullanılabilir.

2. Daha iyi etkiler, sert ve iyi tanımlanmış kaslar için, kesme çevrimleri sırasında sporcular Winstrol veya Anavar ile istiflemeyi tercih ederler.

3. Daha yüksek dozlar daha iyi sonuçlar getirir, ancak su tutma ve aromatizasyonu da artırır. Bu durumlarda kas dokusunu korumak için bir anti-östrojen alınması gereklidir.

4. Nandrolone Undecanoate (4 ml / hafta) dozunu geçmeyerek, kesinlikle aromatize olmaz.

5. Nandrolone Undecylate'ın 18 günlük nispeten uzun yarı ömrü, dolayısıyla kaliteli, uzun süreli kas kazancı üreten etkili bir bileşiktir.

6. Nandrolone Undecylate, yavaş hareket eden doğasını yansıtan daha uzun bir terapötik pencere olmadan bile, her 1-2 haftada bir kez rahatça enjekte edilebilir.

Avantajı:

1) Zengin deneyim. Uzun yıllardır bu alanda uzmanlaşan ilaç hammaddemiz, Avrupa'ya, Afrika'ya, Asya'ya, Amerika'ya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Müşterilerimizden çok iyi geri bildirimler aldık ve uzun süreli işbirliği ilişkileri kurduk.

2) Büyük kalite, saflık ve elverişli. Kaliteli bizim gizli başarısı biridir, örnekleri sipariş edilir.

3) En güvenli ve en hızlı teslimat. Biz yeterli stok var, ve ödeme alındıktan sonra 24 saat içinde düzenlenebilir. Sevkiyat sonrası hızlı bir şekilde bilgilendirilecek.
Biz bir zaman 20tons ürünlere 2kg gönderebilecek özel bir yol var. Eritme tozunu sıvı servisine sunuyoruz. Sıvıyı özel şişelere gönder.

4) İyi satış sonrası servis. Paket güncellemesini en kısa zamanda anlatın ve müşteri çeşitli sorunlarla karşılaştığında en iyi çözümü deneyecek! Her şey müşteriler içindir.
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz en büyük müşteri talebine odaklanacak, her müşteriyle en büyük coşku ve samimi işbirliğine sahibiz.
Sonuç olarak, yüksek kalite, en iyi hizmet, güvenlik nakliye ve rekabetçi fiyat sürekli takip edilmektedir.

İletişim bilgileri
Jinan  Jia  Ge  Biological  Technology  Co., Ltd.

İlgili kişi: Lillian

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)